DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Nabídka spolupráce


Máte zájem podílet se na distribuci kvalitních autodílů za příznivé ceny?

 

Hledáme ke spolupráci šikovné obchodní zástupce

Neklademe žádná omezení na věk,či pohlaví

Pracovní doba a čas,který chcete spolupráci věnovat záleží čistě na Vás

Máme zájem o spolupracovníky z regionu Praha o okolí,zejména jihozápadní část, dále Berounsko a Kladensko

       image

Nemáte vlastní auto? To vůbec nevadí, auto není k této činnosti bezpodmínečně nutné. Jistě máte ve svém okolí několik autoservisů, pneuservisů či prodejen s autodíly nebo autopotřeby, které můžete s naší nabídkou navštívit i bez auta. Nic nikam nevozíte, pouze si vytvoříte síť svých stálých zákazníků. Ti budou své objednávky realizovat přes Vás a vy přesně víte jaké zboží a za jakou částku jim bylo dodáno a lehce si vypočítáte svoji provizi z uskutečněného obchodu.

Jedná se o spolupráci na základě DPP (dohoda o provedení práce) která je vhodná jak pro studenty, tak i pro aktivní důchodce. Jde zejména o nabídku ze sortimentu autobaterií, pneumatik a motorových olejů. Prodej těchto komponent nevyžaduje žádné speciální znalosti.                                                                                                                                  Např. při průměrné ceně pneumatik cca 1500 Kč za kus, je výše vaší provize až 600 Kč za každou prodanou sadu(4ks) pneumatik. Samozřejmě čím dražší pneu prodáte, tím je výše vaší provize vyšší. Kvalitní pneu větších rozměrů se pohybují v cenové hladině 2500-5000 Kč/ks. Rovněž příjemná provize může být např. i z každé prodané autobaterie, kde se průměrná cena pohybuje okolo 2500 Kč/ks.

Vaše odměna je vyplácena měsíčně v hotovosti ve výši 10% z každé vámi realizované zakázky v hodnotě nad 100 tisíc Kč bez DPH. Pokud je celková cena zakázky nižší než 100 tisíc Kč, výše odměny činí 6% z konečné hodnoty zakázky.

Vše potřebné Vám rádi vysvětlíme

Pokud Vás toto nabídka spolupráce zaujala, zašlete nám prosím vaše osobní údaje včetně oblasti ve které by jste chtěli působit na email: AutopotrebyJD@email.cz

(pokud neodpovíme do 3 pracovních dní, jsou pozice obchodních zástupců obsazena)

         

CZIN.eu Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti optimalizace PageRank.cz