DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Dodavatelé autodílů


pneumatiky, alu kola

z naší rozsáhlé sítě dodavatelů vybíráme...

ATE

Světová značka brzdových komponentů pro nejnáročnější zákazníky. Špičková brzdová obložení, první světový výrobce brzdových kotoučů s multifunkční drážkou (power disc). Firma ATE - Continental Aftermaket GmbH dodává všem evropským automobilkám a zaujímá přední místo ve výrobě a montáži brzdových systémů. Poslední ATE novinkou je nabídka keramických brzdových destiček!

BILSTEIN

Celosvětově uznávaný výrobce plynokapalinových tlumičů, patentovaný výrobce jednotrubkového plynokapalinového tlumiče. O vynikající kvalitě značky svědčí fakt, že BILSTEIN dodává více než 70% svojí produkce do prvovýroby. Nabízí široký sortiment zahrnující tlumiče od sériového provedení až po supersportovní verze.

BOSCH  

Světový výrobce širokého sortimentu průmyslového i spotřebního zboží a elektroniky, jehož výroba je úzce spjata mimo jiné i s vývojem a výrobou dílů určených všem světovým automobilkám. V nabídce firmy jsou např. brzdové díly a příslušenství, světelná technika, benzínové i naftové vstřikovací systémy, filtry (olejové, vzduchové, palivové, vnitřní), stírací technika, řemeny, baterie, startéry a alternátory…

BUGATTI  

Italská firma BUGATTI, pokračovatel slavné rodinné automobilky, začala vyrábět vodní pumpy na osobní automobily v roce 1973. V současné době je Bugatti uznávaná jako jedna z nejlepších výrobců vodních pump na světě. V katalogu je více než 600 položek na evropské i asijské vozy, což představuje druhou nejširší nabídku v Evropě.

CASTROL    

Tradiční uznávaná značka jednoho z největších světových výrobců maziv. CASTROL = především motorové a převodové oleje vysoké kvality, zajišťující dlouhodobou ochranu motoru a snižování spotřeby, použitelné pro všechny druhy vozidel.

CONTITECH   

CONTITECH, jedna ze značek koncernu Continental AG, je specialista na kaučukovou a plastovou technologii, který po celém světě působí jako vývojový partner a přímý dodavatel pro automobilový průmysl a mnohá další průmyslová odvětví. Ve svém hightech výrobním programu má např. pneumatické pružiny, hadicová vedení, folie pro interiér motorových vozidel, transportní pásy, hnací řemeny či gumo-kovová ložiska.

CS GERMANY  

Německá firma zaměřená na vývoj a výrobu vinutých pružin, kterou – stejně jako sesterskou značku LS Germany zaměřenou na listové pružiny – založila skupina odborníků po svém odchodu od firmy K+F. V nabídce značky CS Germany je cca. 2300 položek vinutých pružin pro osobní a užitková vozidla. Firma CS Germany si je jistá kvalitou svých pružin a nabízí na ně 10 letou záruku.

DAYCO   

Dayco je specialistou na veškeré řemenové pohony pro automobily a světovým lídrem v dodávkách rozvodových řemenů do prvovýroby. Firma dodává také na trh náhradní spotřeby. Celkem je v nabídce cca 5200 položek pro osobní a užitkové vozy, pro nákladní vozy a pro motocykly, skútry, čtyřkolky či sněžné skútry.

INA

Jedna ze značek strojírenského koncernu Schaeffler Group zaměřená na vývoj, výrobu a distribuci valivých a kluzných ložisek, lineárního vedení a vysoce přesných dílů pro motory či převodovky (např. zdvihátka, vahadla apod.) INA spolu s dalšími značkami divize Schaeffler Automotive Aftermarket (FAG a LUK) provozuje servisní portál REPXPERT.

K+F

Tradiční německý výrobce vinutých a listových pružin pro většinu osobních, dodávkových i nákladních automobilů. Historie značky KRAEMER & FREUND (KF) sahá do roku 1887 a již od roku 1911 se firma zabývá výrobou pružin pro automobilový průmysl. Dnes sortiment značky KF zahrnuje více než 2000 položek automobilových pružin nejvyšší kvality. Jejím garantem je mimo jiné i příslušnost značky KF do skupiny BILSTEIN v rámci uznávané společnosti ThyssenKrupp.

KAYABA   

KYB je přední japonský výrobce hydraulické techniky a jeden z nejvýznamnějších světových výrobců tlumičů pérování a pružin pro osobní a užitkové vozy. Zároveň je největším dodavatelem tlumičů do prvovýroby, když každý čtvrtý automobil na světě je vybaven tlumiči KYB už z výroby. Evropské zastoupení koncernu KYB Europe sídlí v blízkosti Düsseldorfu a společně se šesti pobočkami dodává tlumiče pérování a pružiny pérování do celé Evropy.

LUK

Německá firma LuK (Lamellen und Kupplungsbau) založená roku 1965 se řadí mezi největší výrobce spojkových dílů na světě, jejíž výrobky splňují nejvyšší nároky na kvalitu a technickou úroveň kladenou výrobci automobilů. LuK je jednou ze značek strojírenského koncernu Schaeffler Group a spolu s dalšími značkami divize Schaeffler Automotive Aftermarket (FAG a INA) provozuje servisní portál REPXPERT.

NEUMANN    

NEUMANN spol. s r.o. je česká, rodinná firma, specializující se na výrobu střešních boxů a střešních nosičů s výrobním v Tuchlovicích nedaleko Kladna. NEUMANN patří k největším výrobcům i prodejcům střešních boxů a nosičů v ČR a navíc proniká i na zahraniční trhy.

NGK

NGK je přední celosvětový výrobce zapalovacích a žhavících svíček, krytů svíček a také lambda sond s obchodní značkou NTK. Je největším dodavatelem svíček pro většinu předních světových automobilek i výrobců motocyklů, často se zapojuje do vývoje motorů přímo u výrobců. NGK přináší svíčky v několika prodejních sériích (V-line)

OSRAM    

OSRAM je jedním ze dvou největších světových výrobců osvětlení. Sortiment zahrnuje přes 5 000 položek od jednoduchých žárovek až po složité systémy. Na trh s automobilovým osvětlením přináší OSRAM nabídku 400 typů žárovek nejen do světlometů, ale také pro ostatní vnější a vnitřní osvětlení aut v prvovýrobní kvalitě.Autožárovky (nejpoužívanější typy 12V a 24V žárovek H1, H3, H4, H7 v kompletní nabídce modelů Silverstar, Nightbreaker, Coolblue, Light@Day), úsporné žárovky

PIERBURG     

Jedna ze značek německého koncernu Kolbenschmidt Pierburg AG, významného dodavatele motorových dílů (pro více než 2 000 různých motorů) do prvovýroby i na trh náhradní spotřeby. Sortiment PIERBURG zahrnuje elektrická vodní čerpadla, elektrické ventily, systémy zpětného vedení spalin či sekundárního vzduchu, váhy vzduchu, vakuová čerpadla, palivová čerpadla, palivové či zpětné ventily, sací potrubí,EGR ventily, hrdla škrticích klapek… Dodavatelem sortimentu značek Kolbenschmidt a Pierburg je firma MS Motor Service International GmbH.

SKF

Největší světový výrobce ložisek - každé páté valivé ložisko na světě nese značku SKF. Značku, která spojuje stoletou tradici se špičkovou kvalitou a která nabízí nejširší sortiment kolových ložisek a kolových jednotek a řešení pro téměř všechny otáčející se části ve vozidle. Už od svého založení v roce 1907 přináší SKF různé převratné inovace (např. dvouřadé kuličkové naklápěcí ložisko, soudečkové ložisko či metoda tlakového oleje). Jeden ze 100 výrobních závodů se nacházel i v ČR.

VDO     

Tradiční celosvětově uznávaný výrobce, který vyvíjí, vyrábí a dodává díly všem významným automobilkám. Jedná se o různé většinou elektronické díly motorů i karosérií (např. škrticí klapky,regulátory volnoběhu, vstřikovací ventily, váhy vzduchu, palivová čerpadla, ventilátory motoru a topení, snímače ABS, různé senzory motoru, palivového systému a chladicího okruhu, motůrky ostřikovačů či ovládací díly dveří a centrálního zamykání). Původní firmu Siemens VDO koupil koncem roku 2009 koncern Continental AG, který tak VDO zařadil ke svým dalším značkám (Continental, ContiTech, Ate, Barum, Semperit…)

WD40

WD-40 je celosvětově známá a uznávaná značka univerzálního maziva ve spreji pro použití v průmyslu, v dílně i v domácnosti - maže, povoluje, čistí, chrání proti korozi a vytěsňuje vodu. Unikátní patentovaný produkt byl vyvinut v USA už v roce 1953 firmou Rocket Chemical Company.

WYNN'S    

Světoznámý výrobce nejrůznějších chemických produktů pro použití v automobilovém a strojírenském průmyslu, jehož evropská centrála sídlí v Belgii. Značka Wynn's nabízí širokou škálu různých produktů pro chemickou údržbu a zlepšování chodu částí automobilů (např. motor, převodovka, palivový a chladicí systém, klimatizace atd.)

ZIMMERMANN    

Firma Otto ZIMMERMANN GmbH již více než pět desetiletí vyrábí špičkové brzdové díly, které dodává výrobcům automobilů i na nezávislý trh s náhradními díly do více než 60 zemích světa. Sortiment zahrnuje např. 1400 položek kotoučů či 800 položek destiček.

                                                                                                                                                              ... a řada daších

CZIN.eu Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti optimalizace PageRank.cz