DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Nabíječky autobaterií


Click for Prague, Czech Republic Forecast

 

Nabíječky CTEK jsou špičkové švédské produkty, které se vznačují výjimečnou kvalitou, spolehlivostí a vysokou životností. Splňují ty nejnáročnější kritéria běžných uživatelů, autoservisů, přepravních firem, specializovaných servisních středisek i předních výrobců automobilů (viz. níže - Doporučení výrobců). Nabíječky CTEK jsou vhodné pro všechny typy olověných baterií - údržbové i bezúdržbové, GELové, AGM, EBF(Start/Stop), Ca/Ca, Sb/Ca, startovací, záložní i trakční,…Pomocí nabíječek CTEK lze snadno a pohodlně autobaterie nabíjet a libovolně dlouho je udržovat . Neohrožují uživatele, citlivou elektroniku vozu ani autobaterii samotnou. Jsou vybaveny ochranou proti jiskření, přepólování nebo zkratu. Nepodporují vývoj třaskavých plynů. Připojení k autobaterii s využitím dodávaného příslušenství i volba nabíjecího režimu je velmi snadné. Uživatel má přehlednou kontrolu průběhu nabíjení. Nabíječky CTEK  jsou schváleny pro venkovní použití (dle modelu nabíječky krytí buď IP65 nebo IP45). Vyhlazením nabíjecího proudu a důmyslným nabíjecím profilem, který má firma CTEK celosvětově patentován, zásadně prodlužují životnost akumulátorů. Dokážou regenerovat hluboce vybité, částečně sulfatované akumulátory a fungují i při poklesu napětí v síti až do 170 V. Pravidelným dobíjením akumulátoru pomocí kvalitní nabíječky, prodloužíte jeho životnost až 3x.

Doporučení výrobců:

Alfa RomeoArctic CatAudiBMWCorvetteLamborghiniLexusMaseratiMaybachMercedesMiniPorscheScaniaYamaha

 

Přední výrobci automobilů jako Audi, Ferrari, Lexus, Lamborgini, Mercedes-Benz, Porsche, Bentley, Maybach, BMW, Maserati, Alfa Romeo, Aston Martin, Corvette, Rolls Royce, Iveco, motorková legenda Harley Davidson či Yamaha a mnoho dalších, doporučují či dodávají jako součást základní výbavy nabíječe CTEK.


Nabíječka MXS 5.0 "new"

MXS 5.0 "new"- Inovovaný inteligentní nabíječ pro všechny typy olověných baterií včetně Gelových. Nabíječ je vhodný pro nabíjení baterií v rozmezí kapacit od 1,2Ah do 120Ah(160Ah).

 • Odolnost: stříkající voda, prach, IP65
 • Napětí: 12 V
 • Nabíjecí proud: 0,8 A a 5 A
 • Hmotnost: 0,6 kg
 • Maximální kapacita baterie (nabíjení): 110 Ah
 • Maximální kapacita baterie (údržba): 160 Ah
 • Minimální kapacita baterie (nabíjení): 1,2 Ah
 • Manuál ke stažení (PDF, 2 MB)      cena 1990 kč     

Nabíječka MXS 7.0

Spolehlivý model i pro náročné zákazníky. Disponuje režimem SUPPLY! MXS7.0 je vyšší řada modelu MXS 5.0 Režim NAPÁJENÍ (SUPPLY) zajistí energii pro Váš vůz i bez přítomnosti akumulátoru. Režim SUPPLY je u mnoha vozů nezbytný, např. když měníte akumulátor; nebudete muset pracně obnovovat nastavení programů ("odkódování" programů bývá značně nákladné).

 • Maximální kapacita baterie (nabíjení): 150 Ah
 • Maximální kapacita baterie (údržba): 225 Ah

          Maximální nabíjecí proud: 7A

       Manuál ke stažení (PDF, 1 MB)          cena 2995 kč     


 


Nabíječka MXS5.0 POLAR (-30°C)

Navštěvujete severské země, nebo cestujete za alpskými radovánkami? Pro vás je určen inovaovaný model MXS5.0 POLAR, který obstojí i v extrémě nízkých teplotách.

MXS5.0 POLAR je vylepšená varianta veleúspěšné nabíječky MXS 5.0 . Její výjmečnost je mimo jiné dána speciální úpravou do extrémně chladných podmínek. Speciálně upravené AC a DC kabely zajišťují bezproblémové nabíjení i v -30°C.

MXS 5.0 nabízí nejnovější technologie vytvořené pro profesionální nabíječe značky CTEK. Tato nabíječka může vyřešit mnoho problémů spojených s vaší baterií. Nabíječka splňuje vysoké nároky běžných uživatelů. MXS 5.0 diagnostikuje stav baterie. Obsahuje režim recond pro promíchání elektrolytu v případě jeho rozvrstvení (krok 6 v režimu nabíjení). Nabíječ je vhodný pro udržovací nabíjení, nabíjení optimalizovaný režim během chladných zimních měsíců. Jeho unikátní displej umožňuje uživateli sledovat celý proces nabíjení.

MXS 5.0 je plně automatická 8 kroková nabíječka. Nabíjecí proud je 5 A. Je určena pro 12 V baterie od 1,2 do 110 Ah a je vhodný až do 160 Ah pro udržovací nabíjení. Nabíječka má IP 65 (chráněno proti stříkající vodě a prachu), zajišťuje ochranu elektroinstalace vozidla při nabíjení, ochranu proti přepólování, proti jiskření a proti zkratu.

 • Ochrana proti zkratu, přepětí a přepólování
 • Dodává se s dvěma sadami konektorů: krokosvorky a oka
 • Rozměry: 165×61×38 mm
 • Kabely z vysoce odolné pryže. Snadná manipulace i v -30°C
 • Manuál ke stažení (PDF, 5 MB)        cena 2455 kč    

Nabíječka MXS 10

Špičkový, kompaktní, univerzální a skvěle vybavený 12V model pro velmi náročné hobby i profi uživatele. 8-mi krokový režim. Obsahuje režim náhradního zdroje (SUPPLY) a rekondice, desulfatace akumulátoru je samozřejmostí. 2 roky záruka. Na rozdíl od nižší řady MXS5.0 a MXS7.0 je vybaven teplotní čidlem, které ještě dokonaleji přizpůsobí nabíjení okolní teplotě. Jedná se o největší nabíječku s možností připojení konektorů.

Režim NAPÁJENÍ (SUPPLY)

Akumulátory s GELovým elektrolytem a kapacitou nad 30Ah je vhodné nabíjet v režimu "Vločka".

Vhodný pro nabíjení 12V baterií kapacit - 20-200 Ah

Vhodný pro udržování 12 baterií kapacit - 20-300 Ah

Maximální nabíjecí proud - 10 A

Manuál ke stažení (PDF, 1 MB)      cena 3654 kč    


CZIN.eu Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti optimalizace PageRank.cz